2151 iş ilanı
Ücretsiz Destek
info@cabukeleman.com
cabukeleman.com' da ilan vermek ücretsizdir.
Anadolu Selçuklular Özel Güvenlik

Konya

Firma web sitesi : www.anadoluselcuklular.com.tr

Anadolu Selçuklular Özel Güvenlik firmasının tüm ilanlarını göster

ANADOLUSELCUKLULAR ÖZEL GÜVENLİK 

Firmamız; gerek Türk Silahlı Kuvvetlerinde, gerek Emniyet Teşkilatında ve gerekse Özel Güvenlik sektöründe yıllarca hizmet etmiş tecrübeli ve uzman kişilerin bir araya gelmesiyle kurulmuştur. 

Kurulan firmamız,ortaklarının ve çalışanlarının yıllara dayalı tecrübelerini şirkete katarak profesyonel, ekonomik ve kalıcı çözümler üretmek ve müşterilerimize sunmak amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir. 

Anadolu Selçuklular Özel Güvenlik Hizmetleri olarak 2 alanda hizmet vermekteyiz, eleman hizmeti(Garding),Proje ve danışmanlık olarak, Konya'nın büyük firmaları ile çalışmaktayız.Şuan hali hazırda 20-25 proje yani müşteri ile ve 50-75 güvenlik görevlisi ile yasal çerçevede hizmet vermekteyiz.

Amacımız İlimizin ve ülkemizin güvenlik boyutunda bir marka haline gelmesini sağlamaktır. Bunun için sektör hakkında hazırladığımız ve her kurumun yapısına özgü hazırladığımız projeler ve aylık raporlamalar vardır.Türkiye de ve dünyada gelişen tüm güvenlik olayları ve teknolojileri takip edilmekte ve müşterilerimizi de bilgilendirmekteyiz.

Bildiğiniz gibi yasa AB normlarında hazırlanmıştır. Fakat yasaya ve eğitim programına baktığınızda standart bir hizmet ve eğitim anlayışı vardır.Yani her kurumun yapısına standart hizmet verilmekte, buda kurumlarda hizmet anlayışı olarak olumsuz bir hava yaratmaktadır. Anadolu Selçuklular Özel Güvenlik Hizmetleri olarak bizim misyonumuz hizmet verilecek her kurumun yapısına özgü proje üretmek ve oto kontrol sistemini sağlıklı bir şekilde kurmaktır.Çünkü bize göre kesinlikle her kurumun bölgesel ve mimari yapı olarak riski,misyonu ve hizmet anlayışı farklıdır.

Örneğin bizde oto kontrol sistemi üç ayaktan oluşmaktadır.
1’cisi rutin gece denetimlerde fotoğraf makine sı ,kamera ve ses kayıt cihazı kullanılmaktadır.Bunların anlamı yeni iş kanununa baktığınız zaman 1 personeli işten çıkartmanız gerekiyorsa bunu belgelendirmeniz gerekiyor.

2’cisi Diril (Sistem Test Çalışması)bunun anlamı kurumda olabilecek olayları, sadece yöneticinin bilgisi dahilinde güvenlik personelinin haberi olmadan habersiz bir şekilde farklı senaryolarla yaşatılmaktadır.Çünkü ne kadar bir mükemmel eğitim veya hizmet verildiği iddia edilse yada bu biz olsak bile gerçek hayat çok farklıdır.Çünkü güvenlik personelinin en büyük düşmanı rutindir.Bunun anlamı personel her gün problemle karşılaşmaz karşılaşmadığı için belli bir zamandan sonra motivasyonu düşer ve rutine girer 
Rutine girmesini önlemek için farklı senaryolarla rutine girmesini önleriz ve güvenlik görevlisi devamlı beklenti içersinde olur.Buna bağlı olarak personelin 2’ci büyük düşmanı baskı altında harekettir.Bizim Farkımız önceden olması muhtemel olaylar personele bilgi ve uygulama olarak aktarılırsa hatalar minimize edilecektir.

3’cüsü ise Simülasyon eğitimleri 3 ayda bir yapılmaktadır.Bu eğitime mevcut idari ve tüm personelin katılmasını tavsiye etmekteyiz nedeni ise hizmet verilen kurumda ekip çalışmasından kaynaklanmaktadır.Personel simülasyon eğitimi olacağını bilir fakat senaryoları bilmez, senaryoları tarafınızla beraber kararlaştırırız senaryolar kurumunuzda olması muhtemel olaylardan seçeriz.

En önemlisi ise bağımsız bir oto kontrol mekanizmasının kurulmasıdır. 
Bizim verdiğimiz maliyet tablolarında kalem,kalem her ayrıntıyı görmeniz mümkün olacaktır.Yeni iş kanununa baktığınızda SSK ile ilgili müşteri 1’ci dereceden sorumludur.Biz Anadolu Selçuklular Özel Güvenlik Hizmetleri olarak fatura ile beraber SSK ödendi makbuzu,tüm vergi makbuzlarını fatura ile müşterilerimize vermekteyiz

Tarafınıza kurumda yapılacak tüm denetimler,aylık faaliyet raporları,risk analiz çalışmaları ve tüm gelişmeler rapor halinde tarafınıza sunulacaktır.Tüm resmi yazışmalar tarafımızca takip edilecek olup güvenlik noktasında sizin çözüm ortağınız olunacaktır.


Hizmet Başlıklarımız
»  Fabrika ve sanayi siteleri güvenliği
»  Site ve özel konut güvenliği
»  Turistik tesis ve otel güvenliği
»  Hastane ve sağlık kuruluşları güvenliği
»  Alışveriş ve eğlence merkezleri güvenliği
»  Konser,turne,festival gibi özel organizasyon güvenliği
»  Plaza ve akıllı bina güvenliği
»  Eğitim kurumları güvenliği
»  Fuarlar, toplantılar ve spor karşılaşmaları güvenliği
»  VIP güvenliği
»  Özel ve kamuya ait tesis ve binaların güvenliği

 


Kategorilere Göre İş İlanları
En Çok İncelenenler