2024 iş ilanı
Ücretsiz Destek
info@cabukeleman.com
cabukeleman.com' da ilan vermek ücretsizdir.
Temizlik Personeli Aranıyor

Firma :
Ataşehir Temizlik Ve Danışmanlık Hizmetleri
03-10-16

Kategori
Temizlik

Cinsiyet
Bayan

Şehir
Farketmez

Telefon
0552 2383954

E-Mail
temizlikatasehir@gmail.com

Web Site

Açıklama

Firmamıza Temizlik Sektöründe Çalışmış Firmamızın Aldığı Günlük Ev Temizliği Ve Ofis Temizliği İşlemlerini Yapıcak Hizmet Sektöründeki Güler yüzü Gösterebilecek Müşterilerle Diologarını İyi Kurabilecek Bayan Personeller Alınacaktır. İstanbul Genelinde Hizmet Veren Firmamız Kayıt Olduğunuz İlçelerdeki Ev Temizliği Ve Ofis Temizliği İşlerimizi Kayıtlı Personele Yönlendiren Bir Temizlik Şirketidir.

Temizliğe Gidilen Günlerde Ücret Aynı Gün Hesabınıza Yatar . Günlük Verilen Ücret 80 tldir.Personelimiz Daimi Olarak İş Almak İstiyorsa Ahlaklı Güvenilir Ve İşine sadık Olması Gerekmektedir. İstanbulun Önde Gelen Temizlik Firmamız İçin Çalışırım Bu Koşullara Sahibim Diyorsanız Kayıt Olmanızı Ve Ümran Deniz Hanımdan Randevu Almanızı Rica Ederiz.

Yabancı Türk Ayrımı Yapılmadan Herkese İş Olanağı Sağlanacaktır. Özellikle Ev Temizliği Ve Ofis Temizliği Konularında Çalışmış Olanlar Öncelikli Olucaktır. Amacımız Bir Aile İçerisinde Hep Bereber Kazanıp Büyümektir.

İstanbulun Her İlçesinden Başvuruları Kabul Ediceğiz . Yaklaşık 100 Personel Alımı Yapılacaktır. Ayrıntıları Okuyup Bu Koşullarda Çalışırım Diyen Herkesi Bekleriz .
Bu ilana yorum yapın.
İncelediğiniz ilanla ilgili yorumlar
Yorum ekleme kısa süreliğine devre dışı