1982 iş ilanı
Ücretsiz Destek
info@cabukeleman.com
cabukeleman.com' da ilan vermek ücretsizdir.
İngiltere de İş Ve Staj

Firma :
Berro Europe (UK) Ltd
30-07-16

Kategori
Restorancılık

Cinsiyet
Bay / Bayan

Şehir
Farketmez

Telefon
0044 7582810663

E-Mail
recruit@berro.co.uk

Web Site

Açıklama

ETHNICCO ücretli iş, staj ve değişim programımız, sizlere fast food restoranları sektöründe (İngilizce bilmeseniz dahi) profesyonel olarak gelişim ve Birleşik Krallık sınırları dahilinde yasal bir şekilde ikamet etmek için benzersiz bir fırsat sunmaktadır.

PROGRAM HAKKINDA DAHA FAZLASI

Ethnicco; tarafımızdan genç, Türkçe bilen, BG veya başka EU (Avrupa Birliği) vatandaşlığına sahip, fast food restoranları (Türkçe konuşan işverenler yanında) alanında staj veya çalışma ya da business deneyimi değişimi; farklı iş veya business yeteneklerini geliştirmek; İngilizce öğrenmek; yeni mesleki beceriler, yeterlilikler ve kalifikasyonlar edinmek; somut bir alanda ek traning; yeni iş uygulamalarının öğrenilmesi ve uygulanması vb. amaçları ile Birleşik Krallık'ı ziyaret etmek isteyen adaylar için geliştirilmiştir.

KİMLER KATILABİLİR

Bulgaristan, Türkiye ve Yunanistan'dan, 18 ila 33 yaş aralığında, çalışma isteği bulunan veya farklı staj türlerine (İngiltere'deki Türkçe konuşan işverenler yanında) ilgi duyan genç adaylar, programdan yararlanabilirler. Adaylar, Erasmus veya WAT Programı öğrencileri, işsiz veya bu alanda kişisel işletmelerine adım atmayı planlayan çalışan kişiler gibi farklı grup ve kategorilere mensup olabilirler. 

Adaylar, aşağıda belirtilmiş olan pozisyonlarda stajlarını yapabilir veya ve çalışabilirler:

•    Aşçı ve aşçı yardımcıları
•    Pizzacı ve pizzacı yardımcısı
•    Mutfak asistanları
•    Broşür ve el ilanı dağtıcıları
•    Eve teslim yemek kuryeleri
•    Restoranlarda hizmet personeli

KATILIM ÜCRETLERİ

Adaylar, programa katılım için hiçbir harç veya komisyon ücreti ödememektedir. Tek gereksinim, adayların İngiltere'ye yolculuk etmek için yeterli ödeme olanaklara sahip olmasıdır. Altını çizmek gerekir ki işverenler, İngiltere'de havaalanı veya garda karşılamanın dışında, adaylara staj ve çalışma süresince ücretsiz mesken ve yemek de sağlamaktadır.

KAYIT VE KATILIM

Ayrıntılı bilgi için lütfen aşağıda belirtilen kişilerle irtibata geçiniz:
 
•    Vahi Hussan (Proje Koordinatörü) – telefon: 00447582810663, Skype:  Berro.1 veya e-mail aracılığı ile: v.hussan@berro.co.uk  

•    Nazie Shahir (Program Koordinatörü) – telefon: 000447772998184, Skype:  Berro.2 veya e-mail aracılığı ile: n.shahir@berro.co.uk 
Bu ilana yorum yapın.
İncelediğiniz ilanla ilgili yorumlar
Yorum ekleme kısa süreliğine devre dışı